شرکت طراحی وب سایت

طراحی وب سایت تخصص ماست

شرکت ساینا از جمله شرکت های طراحی سایت در شیراز می باشد که خدمات طراحی وب سایت را به صورت تخصصی و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی ها و متدهای نوین طراحی وب سایت، به مشتریان خود ارائه می کند. تیم طراحی وب سایت شرکت ساینا همواره ذوق، سلیقه، توان و پشتکار خود را برای ارائه بهترین وب سایت به کارفرما به کار می بندند تا وب سایت نهایی حداکثر رضایت وی را به همراه داشته باشد.

همکاران جوان ما در شرکت ساینا با تمرکز بر ارتقاء مداوم جایگاه فنی خود، در تلاش اند تا شرکت طراحی وب ساینا را به یکی از شرکتهای برجسته طراحی وب سایت ایران تبدیل نمایند. شرکت ساینا در زمینه طراحی سایت و طراحی پرتال اینترنتی افتخار ارائه خدمات تخصصی به شرکت های متعددی در زمینه های متنوع صنعتی، تولیدی، تجاری، پزشکی، فروشگاهی و خدماتی را داشته است.


 چرا طراحی وب سایت ساینا

طراحی وب سایتوجه تمایز ما، تمرکز بر ارائه وب سایتی می باشد که دقیقاً مطابق با نیاز مشتری باشد. لذا از ابتدای فرآیند طراحی سایت، کارشناسان ما کسب و کار کارفرما و نیازهای وی را بررسی کرده و برنامه ی پیش نهادی خود را برای طراحی وب سایتی که نیازهای مشتری را برآورده کرده و خلأهای کسب و کار او را بر طرف سازد، ارائه می نمایند. پس از تأیید کارفرما، برنامه ی فوق به تیم طراحی وب سایت ارائه می گردد و فرآیند طراحی وب سایت و برنامه نویسی وب سایت آغاز می گردد.

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایت ها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.


 فرآیند طراحی سایت

  1. ما به شما گوش می دهیم و از شما یاد می گیریم
  2. نیازها را مشخص می کنیم و بر اساس آن برنامه  ریزی می کنیم. وب سایت برای چه کسانی است؟ کسانی که شما را می شناسند یا مشتریان جدید شما؟ آیا وب سایت فقط یک تبلیغ است یا محل درآمد؟
  3. ظاهر وب سایت را بر روی کاغذ می کشیم و چیدمان را مشخص می کنیم
  4. قرارداد را می بندیم
  5. طراحی و برنامه نویسی وب سایت آغاز می شود و به طور همزمان جمع آوری محتوای وب سایت توسط ما و شما آغاز می شود.
  6. راه اندازی وب سایت...  تازه اول راه است، ما همواره در کنار شما خواهیم بود.
 
مشاوره طراحی وب سایت رایگان توسط همکاران ما همواره در اختیار شما خواهد بود.
Real Time Analytics