فروشگاه های اینترنتی برای کاربران اینترنت جذابیت ویژه ای دارند، مشاهده مشخصات  و تصاویر محصول موردعلاقه، آگاهی از نظرات دیگران و مهمتر از همه یافتن مناسب ترین قیمت و خدمات از جمله دلایل محبوبیت فروشگاه های اینترنتی نزد کاربران است. شرکت طراحی سایت ساینا به صورت حرفه ای و تخصصی توانایی پیاده سازی انواع فروشگاه های اینترنتی را دارد.

شعبه اینترنتی فروشگاهتان را راه اندازی کنید!

تیم طراحی وب سایت ساینا با بهره گیری از مستعدترین برنامه نویسان و طراحان وب مفتخر است که فروشگاه های اینترنتی کاملی را برای مشتریان خود طراحی و پیاده سازی کند. طراحی یک وب سایت فروشگاهی موفق نیاز به تجربه و دانش فنی بالایی دارد. راه اندازی سایت فروشگاهی با استفاده از ابزارهای آماده (و بعضاً غیر حرفه ای) در نهایت به نتیجه مطلوب منجر نخواهد شد.

برای طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای در نظر گرفتن امنیت بالا بسیار مهم است و باید به گونه ای عمل کرد که مشتریان و بازدید کنندگان سایت اطمینان خاطر داشته باشند که فروشگاهی که قصد خرید از آن را دارند موارد امنیتی لازم را دارا است .

مسئله بعدی پشتیبانی قوی سایت فروشگاهی است که بسیار مهم است. مشتری اینترنتی پس از ثبت خرید تا لحظه ای که محصول یا خدمات را دریافت کند، خریدش را پیگری می کند. می خواهد مطمئن شود که سفارشش به فروشگاه رسیده یا نه؟ فروشگاه چه زمانی و چگونه سفارش را برایش ارسال می کند؟ چقدر زمان می برد تا سفارش به دستش برسد؟ اگر سفارش دریافتی معیوب بود چگونه آن را تعویض کند یا از گارانتی استفاده کند؟ و ده ها سوال دیگر که مشتریان ممکن است داشته باشند همه این موارد باید به روش های مختلف امکان پاسخ گویی و رفع ابهام برای مشتری داشته باشد.

در نهایت قالب فروشگاه عامل مهم دیگری است که اثر مهمی در جذب مشتری دارد. مشتریان سایت های حرفه ای و مهندسی شده را می پسندند. همه فروشگاه های اینترنتی موفق طراحی خاص خود دارند و ظاهری متناسب با زمینه فعالیت خود دارند.

 

چهار گام تا فروش اینترنتی محصولات:

  1. طراحی و راه اندازی فروشگاه ه اینترنتی
  2. اتصال فروشگاه به درگاه پرداخت اینترنتی
  3. قرار دادن محصولات و خدمات بروی فروشگاه
  4. جذب مشتریان و فروش اینترنتی محصولات
Real Time Analytics