داشتن یک وب سایت حرفه ای برای شرکت ها و واحد های تجاری امری ضروری محسوب می شود. معرفی محصولات و خدمات، فروش و مشاوره، خدمات مشتریان، ارتباط با همکاران و چندین و چند مورد مهم دیگر از جمله دلایلی هستند که شرکت ها را ترغیب می کند، راه اندازی یک سایت را در برنامه خود قرار دهند.

شرکت طراحی سایت ساینا با بهره گیری از دانش و تجربه حرفه ای ترین طراحان و برنامه نویسان وب، خدمات کاملی را به انواع شرکت ها و واحد های تجاری در زمینه های مختلف ارائه کند.

شرکت ها با توجه زمینه فعالیتشان انتظارهای متفاوتی از سایت دارند و هر شرکت در واقع سایتی می خواهد که برای چارچوب کاری خودِ شرکت مناسب باشد. تیم مشاوره ساینا با در نظر کرفتن این مهم ابتدا تلاش می کند، نیاز های واقعی شرکت  را شناسایی کند سپس بهترین پیشنهاد های ممکن را ارائه دهد، پس از برگزیدن یکی از پیشنهاد ها، تیم طراحی شروع به کار می کند و قالب سایت را حاضر می کند، تیم فنی و تیم سئو هم این کار گروهی را تکمیل کرده و در سریع ترین زمان ممکن (البته با در نظر گرفتن این که به کیفیت کار هیچ خللی وارد نشود)، سایت نهایی را تحویل مشتری گرامی می دهند. 

مدیران و یا مسئولان شرکت ها می توانند از مشاوره رایگان در مورد نحوه، برآورد هزینه و زمان راه اندازی سایت شرکت خود برخوردار شوند.

 

نقل قول مدیریت ساینا: تحویل یک سایت به مشتری بدون بررسی دقیق شرایط کاری و نیاز های وی، مصداق بی توجهی و سودجویی است. شرکت طراحی وب سایت موظف است قبل شروع پروژه نیاز های مشتری را تجزیه و تحلیل کند و آگاهانه بهترین راه حل ها را به مشتری پیشنهاد کند سپس با دیدِ باز پروژه را به انجام برساند. تجربه به نشان داده است مشتریانی که  در زمان تحلیل پروژه  تعامل بیشتری با کارشناسان ما داشته اند در نهایت بازخورد مطلوب تری از سوی مشتریانشان نسبت سایت دریافت کرده اند.

 

Real Time Analytics