هزینه واقعی طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی یک سایت عاملی اساسی است که برای اکثریت مشتریان طراحی سایت اولویت دارد، یک شرکت، سازمان، موسسه یا شخص زمانی پس از اینکه تصمیم می گیرد وب سایت داشته باشد با اولین چالشی که مواجه می شود انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب است، شرکتی که بتواند سایت مورد نظرش با قیمت  و کیفیت مد نظر به خوبی طراحی کند. مراجعه به شرکت های متعدد طراحی سایت و پرس و جو در مورد نحوه اجرا، زمان و قیمت نهایی کار از جمله مواردی است که اکثریت انجام می دهند. اطلاعاتی که در نتیجه این پرس و جو ها بدست می آید معمولا عجیب و گیج کننده است. قیمت ها خیلی متفاوت اند هر شرکتی قیمت متفاوتی داده است، قیمت هایی در برخی موارد آن چنان اختلاف زیادی دارند که هیچ توجیهی نمی تواند مشتری  را برای پذیرش این اختلاف قیمت متقاعد کند...

در ادامه نکات بسیار مهم و کلیدی را برای برآورد هزینه واقعی طراحی سایت توسط سفارش دهنده برایتان شرح خواهیم داد

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی  یکی دیگر از خدمات طراحی سایت توسط ساینا است که این امکان را به پزشکان گرامی می دهد تا در محیط اینترنت با انتشار مقالات و اخبار ، مشاوره ی رایگان و یا مشاوره ی هزینه ای ، رزرو وقت قبلی برای بیماران، پرداخت آنلاین هزینه ها و ... فعالیت کنند.

پزشکان محترم با راه اندازی یک وب سایت  می توانند ارتباط موثری را با بیماران خود برقرار نموده و اطلاعات مفیدی از طریق سایت به آنها برسانند. رزرو وقت قبلی، رزرو نوبت مشاوره و پاسخ به سوالات متداول بیماران از نقاط عطف یک سایت پزشکی است.

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه های اینترنتی برای کاربران اینترنت جذابیت ویژه ای دارند، مشاهده مشخصات  و تصاویر محصول موردعلاقه، آگاهی از نظرات دیگران و مهمتر از همه یافتن مناسب ترین قیمت و خدمات از جمله دلایل محبوبیت فروشگاه های اینترنتی نزد کاربران است. شرکت طراحی سایت ساینا به صورت حرفه ای و تخصصی توانایی پیاده سازی انواع فروشگاه های اینترنتی را دارد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات طراحی سایت های فروشگاهی با  ما همراه باشید...

طراحی سایت شرکتی

داشتن یک وب سایت حرفه ای برای شرکت ها و واحد های تجاری امری ضروری محسوب می شود. معرفی محصولات و خدمات، فروش و مشاوره، خدمات مشتریان، ارتباط با همکاران و چندین و چند مورد مهم دیگر از جمله دلایلی هستند که شرکت ها را ترغیب می کند، راه اندازی یک سایت را در برنامه خود قرار دهند.

طراحی سایت شخصی

داشتن یک وب سایت شخصی خوب، این امکان را به شما می دهد که فعالیت ها، دستاورد ها و توانایی های خودتان را به بهترین شکل ممکن ارائه کنید. برای خودتان یک آدرس منحصر به فرد در اینترنت داشته باشید و دیگران این امکان را داشته باشند که با مراجعه به وب سایت شما، رزومه، فعالیت ها، افتخارات، دیدگاه ها و اطلاعات تماس شما را ببینند، شما را یشناسند و در صورت لزوم با شما تماس بگیرند.

نمایش 1 تا 5 از 6 مطلب
Real Time Analytics