شرکت ساینا نوین فناورشرکت ساینا نوین فناور به شماره ثبت 39701 با هدف ارائه محصولات و خدمات نوین نرم افزاری در بستر اینترنت و تلفن های همراه، توسط جوانانی با بیش از 8 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه های مختلف نرم افزاری و فناوری اطلاعات در شیراز تأسیس شد. شرکت ساینا، تمرکز خود را بر دغدغه های کسب و کارهای مختلف شیراز قرارداده است و تلاش می کند با ارائه خدمات با کیفیت و نوین فناوری اطلاعات و در سطحی بالاتر از تعهدات خود، به رضایت کامل و سطح بالای خشنودی مشتریان دست یابد.
ما در اینجا عزم خود را جزم کرده ایم تا با ارائه ی انواع خدمات تخصصی نرم افزاری چون طراحی و پیاده سازی وب سایت، طراحی گرافیکی، برنامه نویسی اندروید (Android) و آیفون (iPhone)، برنامه نویسی و توسعه نرم افزارهای تحت ویندوز و اتوماسیون اداری، امنیت نرم افزار، بهینه سازی موتورهای جستجوگر (SEO)، طراحی و تولید انواع محتواهای چند رسانه ای، مشاوره و ارائه انواع راه کارهای تبلیغات اینترنتی، حضور در دنیای مجازی و کسب و کار الکترونیک را برای هم میهنان عزیزمان هموارتر کنیم. ما معتقدیم که یک وب سایت و یا هر نرم افزار رایانه ای باید منطبق با نیازها، ویژگی ها و استانداردهای کسب و کار مربوطه باشد و با این وجود، از آخرین استانداردها و به روز رسانی های جهانی صنعت نرم افزار بهره گرفته باشد.

نام و لوگو ساینا

مؤسسین ساینا در راستای اهداف و خط مشی های خود که اصلی ترین آن ها، صداقت، اتحاد و همدلی  متخصص های مختلف، در جهت ارائه خدمات و محصولاتی با بهترین کیفیت ممکن می باشد، نام ساینا را برای کسب و کار خود برگزیدند. لوگوی ساینا نیز طرح پرنده ای الهام گرفته شده از سیمرغ است که دُم آن از نماد تکنولوژی های مختلفی که متخصصان ساینا، از آن ها در کار خود بهره می گیرند، تشکیل شده است.

معانی ساینا

ساینا (Sayna یا Saina) اسمی با اصالت پارسی است. ریشه این اسم در زبان اوستایی به معنای فرشته پیروزی یا سیمرغ می باشد. سیمرغ پرنده ای است اساطیری که از بهشت به زمین آمده و نماد همه چیزهای پاک، خوب و خالص است. در زبان کردی نیز ساینا به معنی رنگ آبی آسمان، در مازندرانی سایه روشن جنگل، در هندی پژواک خدا، در یونانی پرنسس و در اسپانیولی نماد انسان دوری کننده از گناه می باشد.

ساینا در ایران باستان

سیمرغ (Simurgh) معنای تحریف شده ی نام ساینا می باشد، در اعتقادات باستانی ایران، ساینا نام درختی است که نماد حیات و باروری می باشد. در ابتدای آفرینش، درخت ساینا و پرنده ی سیمرغ بر روی کره ی خاکی می زیسته اند. روزی پرنده ی خسته از پرواز بر روی درخت ساینا می نشیند، بالهایش را به هم زده و میوه ی درخت ساینا بر روی زمین می ریزد و آنگاه حیات و باروری بر روی زمین گسترش می یابد.

شرکت ساینا نوین فناور با در اختیار داشتن تیمی حرفه ای از مهندسین مجرب، برای انجام پروژه های مشتریان خود، ابتدا نیاز ها و ملزومات پروژه را به صورت دقیق آنالیز می کند، سپس در مرحله برگزیدن تکنولوژی ها و ابزار های مورد نیاز، سعی می کند صحیح ترین ترکیب از تکنولوژی ها و ابزار ها را برگزیند و در مسیر انجام پروژه آنها را به کار گیرد و در نهایت کاری استاندارد و درخور نیاز های مشتری به وی تحویل دهد.

خط مشی ساینا

 • ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان.
 • ارزش آفرینی و سودآوری برای مشتریان.
 • ارتقاء سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروی انسانی.
 • ارتقا سطح مشارکت و روحیه همکاری کارکنان شرکت.
 • به روز بودن محصولات از لحاظ تکنیک های فنی و رابط کاربری جهت استفاده آسانتر کاربران.
 • ارائه محصولات و خدمات با حداکثر کیفیت، امنیت و استانداردهای موجود صنعت نرم افزار.
 • اطلاع رسانی بایسته و ارتباط با مشتریان.
 • ارتقاء دانش فنی مشتریان از طریق مشاوره و آموزش.
 • بازبینی محصولات و خدمات ارائه شده جهت تکمیل و به روزرسانی.
 • تکریم مشتریان، دریافت نظرات، انتقادات و پیشنهادات در جهت رفع کاستی های موجود.
 • تلاش در جهت رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای.
Real Time Analytics