تاریخچه سئو

سئو یا SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو می‌باشد. بدین معنا که وب سایت موظفند براساس الگوریتم‌ها و پارامترهای تعیین شده از سوی موتورهای جستجو عمل کنند.
هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن جایگاه بالا و رسیدن به صفحه اول در نتايج جستجو توسط کاربران می‌باشد. تاریخچه سئو به دهه 1990 بر می‌گردد. زمانی که موتورهای جستجو جای خود را در میان مردم باز کردند.
در آن زمان محبوب‎ترین موتورهای جستجو عبارت بودند از Infoseek، Alta Vista و Yahoo، اما با توسعه فناوری، موتور جستجوهای جدیدتری وارد بازار اینترنت شد که از پارامترهای پیچیده‎تری استفاده می‌کردند.

انواع الگوریتمهای گوگل را بیشتر بشناسیم

این روزها تعداد زیادی از کاربران برای رفع نیازهای خود، تنها از موتور جستجوگر گوگل استفاده می کنند.
اهمیت این موضوع در بازاریابی اینترنتی باعث شده است که صاحبان کسب و کارها تمام تلاش خود را در ارتقا جایگاه خود در نتایج جستجوی آن داشته باشند، و بر همین اساس گوگل اهمیت این امر را به خوبی درک کرده است و با طراحی الگوریتم های ویژه که به جنگل حیوانات گوگل ( باغ وحش گوگل ) شهرت دارد به تحلیل سایت‌های اینترنتی و مطالب آن‌ها می پردازد و تلاش می کند هر سایت در جایگاه حقیقی خود قرار گیرد. 

هزینه واقعی طراحی سایت چقدر است؟

هزینه طراحی یک سایت عاملی اساسی است که برای اکثریت مشتریان طراحی سایت اولویت دارد، یک شرکت، سازمان، موسسه یا شخص زمانی پس از اینکه تصمیم می گیرد وب سایت داشته باشد با اولین چالشی که مواجه می شود انتخاب شرکت طراحی سایت مناسب است، شرکتی که بتواند سایت مورد نظرش با قیمت  و کیفیت مد نظر به خوبی طراحی کند. مراجعه به شرکت های متعدد طراحی سایت و پرس و جو در مورد نحوه اجرا، زمان و قیمت نهایی کار از جمله مواردی است که اکثریت انجام می دهند. اطلاعاتی که در نتیجه این پرس و جو ها بدست می آید معمولا عجیب و گیج کننده است. قیمت ها خیلی متفاوت اند هر شرکتی قیمت متفاوتی داده است، قیمت هایی در برخی موارد آن چنان اختلاف زیادی دارند که هیچ توجیهی نمی تواند مشتری  را برای پذیرش این اختلاف قیمت متقاعد کند...

در ادامه نکات بسیار مهم و کلیدی را برای برآورد هزینه واقعی طراحی سایت توسط سفارش دهنده برایتان شرح خواهیم داد

طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی  یکی دیگر از خدمات طراحی سایت توسط ساینا است که این امکان را به پزشکان گرامی می دهد تا در محیط اینترنت با انتشار مقالات و اخبار ، مشاوره ی رایگان و یا مشاوره ی هزینه ای ، رزرو وقت قبلی برای بیماران، پرداخت آنلاین هزینه ها و ... فعالیت کنند.

پزشکان محترم با راه اندازی یک وب سایت  می توانند ارتباط موثری را با بیماران خود برقرار نموده و اطلاعات مفیدی از طریق سایت به آنها برسانند. رزرو وقت قبلی، رزرو نوبت مشاوره و پاسخ به سوالات متداول بیماران از نقاط عطف یک سایت پزشکی است.

طراحی سایت فروشگاهی

فروشگاه های اینترنتی برای کاربران اینترنت جذابیت ویژه ای دارند، مشاهده مشخصات  و تصاویر محصول موردعلاقه، آگاهی از نظرات دیگران و مهمتر از همه یافتن مناسب ترین قیمت و خدمات از جمله دلایل محبوبیت فروشگاه های اینترنتی نزد کاربران است. شرکت طراحی سایت ساینا به صورت حرفه ای و تخصصی توانایی پیاده سازی انواع فروشگاه های اینترنتی را دارد. برای آشنایی بیشتر با جزئیات طراحی سایت های فروشگاهی با  ما همراه باشید...

نمایش 1 تا 5 از 8 مطلب
Real Time Analytics